Blokowanie reklam!

Dzięki reklamom pozyskujemy fundusze na utrzymanie strony.

Wyłącz AdBlock`a aby korzystać ze strony

Parę słów o stronie

Jaki jest cel strony?

Celem naszej strony jest pomoc osobom (kursantom), które chcą zdobyć uprawnienia kwalifikacyjne Urzędu Dozoru Technicznego. Strona umożliwia wszystkim zainteresowanym rozwiązywanie testów teoretycznych opartych na zasadach egzaminacyjnych UDT. Wszystkie pytania do umieszczonych kategorii pochodzą z oficjalnej strony UDT, do pobrania z:

Pamiętaj: by zaliczyć egzamin teoretyczny musisz się do niego dobrze przygotować, a nasza strona Ci w tym pomoże!


Jak opracowujemy odpowiedzi do pytań?

Współpracujemy z firmami „EDUKURS” oraz „BUGIEL PPUH”. Oba ośrodki szkoleniowe mają wieloletnie doświadczenie w szkoleniach na terenie całego kraju. W razie jakichkolwiek wątpliwości czerpiemy dodatkowo informację z innych dostępnych źródeł, jak również z własnego doświadczenia. Chcemy mieć pewność, że udzielone odpowiedzi są w 100% prawidłowe.


Do kogo kierowana jest strona?

Do wszystkich
Założeniem naszej strony jest dobre przygotowanie się do egzaminu teoretycznego UDT, natomiast korzystać z niej może każdy. Jeśli masz ochotę doszkolić się w danej tematyce lub posiadasz już uprawnienia i chcesz sprawdzić swoją wiedzę, to ta strona jest dla Ciebie.Może po sprawdzeniu swojej wiedzy, jesteś na tyle dobrze przygotowany, że wystarczy zapisać się na kurs i pójść na egzamin UDT.


Czy my na tym zarabiamy?

Strona jest całkowicie darmowa i nie wymaga żadnych opłat żeby z niej korzystać. Na stronie mogą pojawiać się reklamy, które mają na celu zwrot kosztów utrzymania strony (tj. koszty serwera, domeny itd.). Istnieje również możliwość wykupienia konta Premium, które umożliwia usunięcie wszystkich wyświetlanych reklam oraz daje dodatkowe możliwości. Samo korzystanie ze strony i rozwiązywanie testów będzie zawsze darmowe, dlatego użytkownik nie będzie musiał w przyszłości ponosić żadnych kosztów, aby z niej korzystać.


Kto wspiera naszą stronę?

Jak już wcześniej było wspomniane, współpracujemy z firmami „EDUKURS” i „BUGIEL PPUH”, które bezpośrednio wspierają nas podczas opracowywania odpowiedzi do testów. Ponadto dzięki współpracy z firmą „ACTIGO CENTRUM SZKOLENIOWE” możemy cieszyć się ładną oprawą graficzną naszej strony. Wszystkim bardzo dziękujemy za udzieloną pomoc.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę:


Jakie plany na przyszłość?

Dążymy do wprowadzenia i udostępnienia wszystkich pytań i odpowiedzi ze wszystkich kategorii UDT.