Blokowanie reklam!

Dzięki reklamom pozyskujemy fundusze na utrzymanie strony.

Wyłącz AdBlock`a aby korzystać ze strony

UDT wznawia egzaminy! Sprawdź jakie obowiązują zmiany

Urząd Dozoru Technicznego postanowił wznowić zapisy na egzaminy. Otrzymaliśmy informację, że każdy z oddziałów UDT otrzymał wytyczne dotyczące przeprowadzania egzaminów.

Wszystkie oddziały, terminy egzaminów ustalają indywidualnie. Poniżej kilka wytycznych, których należy przestrzegać jeżeli chcemy podejść do egzaminu w trakcie pandemii.

darmowe testy UDT

Jak będzie wyglądać egzamin UDT w trakcie pandemii?

  • należy przestrzegać tych samych zasad, co w miejscach publicznych i większych zgrupowaniach, czyli przede wszystkim mieć na sobie maseczkę ochronną, rękawiczki. Środki ochrony indywidualnej będą wymagane podczas egzaminu i bez nich nie będzie możliwości przystąpienia do niego
  • każdy z oddziałów indywidualnie ustala terminy egzaminów, jednak pierwszeństwo zapisu mają służby ratunkowe i państwowe (np. policja, straż pożarna itp.), następnie wszyscy którzy wcześniej mieli już wyznaczone terminy i ze względu na pandemię zostały anulowane

W celu ustalenia terminu należy bezpośrednio kontaktować się z odpowiednim oddziałem UDT. Należy również pamiętać, że ze względu na 2 miesięczną przerwę w egzaminowaniu, ustalane terminy mogą być wyznaczane na kilka miesięcy w przód.

Poniżej dane kontaktowe do poszczególnych oddziałów, w których można uzyskać szczegółowe informacje:

https://www.udt.gov.pl/kontakt-udt

ŻYCZYMY POWODZENIA NA EGZAMINACH!

0/255
Dodano komentarz!

Komentarze